Použití Eyeloly

Eyeloly pro ostranění nečistot v oblasti očí

Oční tyčinky Eyeloly slouží jako moderní způsob k odstraňování cizích tělísek z oka. Vhodné jsou také po aplikaci prodloužených řas, permanentního make-upu i k odstranění zbytků kosmetiky. Prach, zbytky řasenky i dráždivá vlákna z odličovacích tampónů se dostávají na spojivku oka. Velmi často dráždí, bolí a následně oči rudnou. Jednoduchým způsobem mírně stáhnete vrchní nebo častěji spodní víčko a tyčinkou Eyeloly odstraníte jakoukoli nečistotu ze spojivkového vaku. Přitom si nenarušíte líčení kolem očí a tím i zabráníte zviditelnění kruhů pod očima. Oční tyčinky Eyeloly jsou určeny k pravidelné oční hygieně u dospělých, dětí a domácích mazlíčků. S těmito tyčinkami udržíte Vaše oči čisté a krásné.

  • Žádné podráždění očí.
  • Žádný strach z poškození make-upu nebo nových řas.
  • Žádná vlákna jako u vatových tyčinek 

Stačí je jen mít vždy u sebe. V kabelce, v koupelně, nebo domácí lékárničce.

Tyčinky jsou určeny pouze ke kontrolovanému neagresivnímu doteku s okem, spojivkovým vakem či s očním okolím.

 

Eyeloly k aplikaci kontaktních čoček

Každý kontaktolog apeluje na nositele kontaktních čoček před jejich aplikací zvláště na hygienu.

Ruce mohou být příčinou bakteriální kontaminace nebo zanesení dráždivých látek (tělísek) do oka. Při osušení rukou by měl být použit ručník, který nepouští žádné chloupky. Při vyjímání čoček z blistru, by se měl nositel dotýkat čoček jen prsty. Nehty by mohlo dojít k jejich poškození.

U prvonositelů se i po spolehlivých radách kontaktologa objevuje nervozita při nasazování a vyjímání čoček z oka. Zvláštní problém mají nositelé s velkými prsty nebo úzkýma či hlouběji zapadlýma očima.

Pomocí tyčinek Eyeloly aplikujete kontaktní čočky bez doteku rukou a následně je vyjmete, aniž by došlo k poškození čoček či k případnému poranění oka nebo dokonce zanesení infekce, jako k tomu může dojít při aplikaci rukou.  

Jak postupovat?

Jednoduchým tahem seshora dolů se nejprve čočka stáhne na bělmo a dalším pohybem se posune k vnitřnímu koutku. Čočka se od oka oddělí a pak ji z vnitřního koutku odstraňte. Buďte opatrní, aby vám čočka z koutku nespadla.

  • Pomocí tyčinky Eyeloly velmi jemně přiložíte čočku na oko, čočka se na oko lehce přenese a ustálí se na rohovce.
  • Tyčinky Eyeloly jsou určeny i pro vyjímání čoček.
  • Tyčinky jsou určeny pouze ke kontrolovanému neagresivnímu doteku s okem.
  • U použití očních tyčinek Eyeloly vždy dodržujte zásady pro aplikaci kontaktních čoček doporučené očním specialistou.

Velmi jednoduché a hygienické řešení aplikace kontaktních čoček zvláště pro prvonositele, který odbourává složitost přípravy pro nasazení a vyjmutí čoček z oka rukou.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi vám s postupem poradíme.