Odstraňovač nečistot z očí

Eyeloly pro odstranění nečistot

  • Dráždí Vás něco v oku?
  • Potřebujete si z oka odstranit nečistoty?
  • Denně se líčíte a dostávají se Vám zbytky kosmetiky do očí?
  • Vlétla Vám na kole muška do oka a nemáte čisté ruce?
  • Potřebujete si bezpečně „sáhnout“ do oka po permanentním make-upu či prodloužených řasách?
  • Máte domácího mazlíčka, kterého trápí prach, tráva či jiné nečistoty v očích?

Oční tyčinky Eyeloly slouží jako moderní způsob k odstraňování odpadních produktů organismu a cizích tělísek z oka. Vhodné jsou po aplikaci prodloužených řas, permanentního make-upu i k odstranění zbytků kosmetiky. Prach, zbytky řasenky i dráždivá vlákna z odličovacích tampónů se dostávají na spojivku oka. Velmi často dráždí, bolí a následně oči rudnou. Jednoduchým způsobem mírně stáhnete vrchní nebo častěji spodní víčko a tyčinkou Eyeloly odstraníte jakoukoli nečistotu ze spojivkového vaku. Oční tyčinky Eyeloly jsou určeny k pravidelné oční hygieně u dospělých, dětí a domácích mazlíčků.

  • Pokud v oku cítíte, že Vás v něm dře nějaká drobná nečistota, která do něj vlétla nebo spadla (ať už zbytky kosmetiky, prach, bavlněné vlákno, řasy apod.) Oči si nemněte, ani si do nich nesahejte.
  • Při mnutí očí si můžete zatlačit nečistotu dále pod víčka, dokonce hrozí poranění rohovky a to by mohlo být více bolestivé.

Použijte tyčinku Eyeloly k jejích odstranění nečistot. Většina nečistot jsou před zrcadlem v oku vidět a dostávají se na spodní část oka a to do spojivkového vaku, tam si ji od vnějšího k vnitřnímu koutku tyčinkou odstraníte.  Nikdy nepoužívejte bavlněné tyčinky. Samotné tyčinky mohou v oku zanechat další vlákna, které bolí a jsou i špatně vidět. Bývají velmi jemné, ale pro oko nepříjemné.

V případě zanesení oka poproste kamaráda či někoho blízkého, aby Vám tyčinkou setřel spojivkový vak k vnitřnímu koutku. Je to bezbolestné a vlákna se většinou na tyčinku velmi rychle „nalepí“ a zůstanou na tyčince, kterou pak odhoďte do příslušné nádoby na odpad. Tyčinky slouží k jednorázovému použití a pouze ke kontrolovanému neagresivnímu doteku v oblasti očí a spojivkovém vaku.

  • Při sahání do očí se mohou na oční spojivku přenést viry a bakterie a to i ze hřbetů rukou. U pacientů Covid-19  bylo u některých z nich diagnostikován zánět spojivek. Oči mohou být vstupní branou viru do těla (viz článek na blogu).

Při dodržování správné oční hygieny tak můžete minimalizovat zanesení infekce do očí a tím snížit riziko vzniku různých nepříjemných zánětů očí. S těmito tyčinkami udržíte Vaše oči čisté a krásné. Stačí jen mít je vždy u sebe – v kabelce, v koupelně, nebo domácí lékárničce.

Oční tyčinky Eyeloly jsou hygienické a navlhčené v nedráždivé kapalině, uzavřené krycím kloboučkem. Proto je zajištěné hygienické a bezpečné odstranění nečistot z vnitřních stran víček s minimálním rizikem přenosu virů do očí.

Jak Eyeloly použít?